KONST / Litografier / Färglitografi 14342114
nr 1434 2114
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 10/350, svanar. Färglitografi, bildmått: 33x46, yttermått inklusive ram: 53x68 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:29:42
27/11 15:52:52